Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiTenedos Tatil Odaları

Harita (enlem, boylam)39.812065, 26.071259
Tenedos Tatil Odaları, bağ evi tarzında yapılmış küçük odalardan oluşuyor. 98 yılından beri faaliyette olan pansiyon, adayı çok seven İstanbul'lu bir aile tarafından işletiliyor. Merkeze 2 km. uzaklıktaki mekan, denize 150 mt. mesafede. Bulunduğu Tekirbahçe Koyu, özellikle lodoslu havalarda çok keyifli bir plaj haline geliyor. Pansiyona ait şezlonglarda sakin bir kumsaldın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kapıdan içeri adımınızı attığınızda güleryüzlü sahipleri ve ortamın sıcaklığı hemen sarıveriyor insanı. Evinizde gibi hissediyorsunuz kendinizi. Odaların hepsine bir isim konulmuş; asmalı, papatyalı, güllü oda gibi...Odaların önlerinde bahçeye karşı oturabileceğiniz ortak verandaları bulunuyor. Bahçe güller ve çeşitli çiçeklerle dolu. Zeytin ağaçları altındaki hamaklarda serin havanın ve sessizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Toprakla ilgilenmeyi sevdikleri için bahçesi de oldukça bakımlı.

Kahvaltı sofraları yetiştirdikleri doğal, taptaze lezzetlerle donatılıyor. Deniz dönüşü çayınızı, şarabınızı gün batımı eşliğinde yudumlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 
Pansiyonun 4 odası üç kişilik, 2 odası iki kişiliktir. 

"Tenedos Tatil Odaları" 133864 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi