Bozcaada Rehberi İletişim
Bozcaada Rehberi, adada yaşamaya başladığım 2004 yılından beri çektiğim bir dolu fotoğrafın, çıktığım uzun yürüyüşlerin, içtiğim lezzetli şarapların, yediğim nefis kalamarların, hayatımda yüzdüğüm en güzel koyların ve dalından yerken teker teker kutsadığım üzümlerin, böğürtlenlerin sonucunda ortaya çıkmıştır.

Diliyorum ki Bozcaada Rehberi tatilinize güzellikler katar, onu unutulmaz kılar...

Sevgilerle,
Eylem Aktepe

bilgi@bozcaadarehberi.com - Bozcaada Rehberi (www.bozcaadarehberi.com)  2006 yılında, 5. Altın Örümcek yarışmasında turizm bölümünde en iyi 3. 'lük ödülünü almıştı. Web dünyasının başarılı projelerini seçen, geleneksel hale gelmiş Altın Örümcek yarışması Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız organizasyonu.

- 2008 yılında Gökçeada ve Assos online rehberlerini de hazırlayarak Kuzey Ege'nin 3 sevdiğim noktasını tanıtma imkanına kavuştum. Ne mutlu bana, her sene bu üç nokta arasında günler, haftalar geçirerek siteleri güncel tutuyorum.  Yıllar sonra ancak 2019'da yeni bir rehber için yola çıktım. Akdenizli Kaş bambaşka bir renkte, tatta...Kaş Rehberi bir süredir yayında www.kasgezirehberi.com

Bozcaada Rehberi 2006

Bozcaada Rehberi 2006
Bozcaada Rehberi 2006, aynı yılın Haziran ayında 5000 adet basılmıştır. 2500 adedi İstanbul'da çeşitli noktalarda ücretsiz olarak dağıtılmış, geri kalanı Bozcaada'da  satışa sunulmuştur. 17x20 cm. ebatlarındaki kitapçık 122 sayfadan oluşuyor. İçerisinde Bozcaada ile ilgili genel bilgiler ve sponsor işletmelerin tanıtım bilgileri yer alıyor.  Kitapçık tükendi.

Bozcaada Rehberi 2007

Bozcaada Rehberi 2007
Bozcaada Rehberi 2007 yine 5000 adet olarak bu sefer 47 Numara Yayıncılık tarafından basılmıştır. 1000 adedi kitapçılar kanalıyla tüm Türkiye'de satışa sunulmuştur. Geri kalanı Bozcaada'da satıldı. 17x20 cm. ebatlarındaki kitapçık 122 sayfadan olusuyor. İçerisinde Bozcaada ile ilgili genel bilgiler ve sponsor işletmelerin tanıtım bilgileri yer alıyor.  Kitapçık tükendi.