Nerede yemek istersiniz?
  • Lokasyon


  • Tür

  • MENÜ
Madam Antula

Harita (enlem, boylam)39.832031, 26.072680
2022'de açılan Madam Antula, açılır açılmaz tüm dikkatleri üzerine çeken bir mekan oldu. Merkezin yüksek bir noktasında, iki tarafında deniz, ortasında büyülü bir bahçe, inanılmaz sunumlar ve lezzetler, bu sene adı çok anılacak...

Madam Antula, adanın şık otellerinden Panorama Otel'in bahçesinde kurulu bir kafe-restoran. Adada doğup büyüyen Batuhan, uzun mesafe kaptanlık işini bırakarak, en bağlı olduğu yere, adaya geri dönmüş gençlerden. Yeni mekanları ile adaya yeni bir soluk getireceği kesin.

Ada sakinlerinden Madam Antula, gençliğinden bu yana nezaketi ve gülen yüzüyle etrafına neşe saçan biri. Aynı zamanda mutfaktaki hünerleri ile de tüm adaya nam salmış. Panorama Otel'in kurucusu Handan Hanım'ın çocukluğu ve gençliği Rum mahallesinde geçmiş. O günlerdeki ilişkilerin içtenliğini, keyfini hala unutamıyor. Madam'ın ismini yeni mekanlarına vererek ölümsüzleşmesini istemiş.

Madam Antula'da kahvaltı ile başlayan servis, gün boyunca cheesecake ve kahve çeşitleri ile devam ediyor.  Gün boyunca makarna, noodle, falafel, peynir tabağı, bira tabağı gibi lezzetleri tadabilirsiniz.

Akşam yemeğinde a la carte menü ile hizmet veriyor restoran. Sadece 20 masaya, masal gibi bir ortam içinde yapılıyor sunum. Et ağırlıklı menüsüne ada şarapları eşlik ediyor. Restoranın şefi kırmızı et konusunda çok iddalı. Başlangıç, mezeler, ara sıcaklardan sonra ana yemek olarak kuzu tandır ya da bonfile servis ediliyor. Üstüne de güzel tatlılarından alıyorsunuz. 

Madam Antula'nın özenle hazırlanmış, şık, romantik atmosferinde, kaliteli bir akşam yemeği yemek, ada tatilinizi unutulmaz kılacak bir deneyim olabilir, kendinize bu fırsatı verin...

"Madam Antula" 3714 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • Lokasyon


  • Tür

  • MENÜ