Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiAliki Konukevi

Harita (enlem, boylam)39.835779, 26.069542
Bozcaada' da nostaljik bir tatil. Rum mahallesinde kilise yakınında yer alan ALİKİ Konukevi feribot iskelesinden yürüyerek 3-4 dk uzaklıkta olup kale arkasındadır.

ALİKİ Konukevi Bozcaada'daki asırlık Rum evlerinden biridir. Yaklaşık 17 sene önce günümüz konforuna göre restore edilmiş. Farklı konseptiyle ve 2 lüks odasıyla konukevi olarak hizmete sunulmuş.

İngiliz tekstil, Türk seramik ve İtalyan mobilyalar gibi farklı kültürlerden donanımlı olan konukevinde sizler orijinal dokunun hazzını detaylarda yakalayabilir ve 125 yıl öncesini bugünün konukseverliği ile birlikte yaşayabilirsiniz. Ortak kullanılan terasından, kale ve Ege denizi manzarası eşliginde şarabınızı yudumlayarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Deniz ve restoranlar 3 dk. yürüme mesafesindedir.

MAVİ ODA: Kaleye bakan büyük bir balkon, TV, Minibar ve klima
KREM ODA: TV, Minibar, klima

Konukevinde sadece oda-kahvaltı hizmeti verilmektedir. Banyo ve WC iki odanın ortak kullanımı içindir. Odalarda sigara içilmez.

Aliki Konukevi, ziyaretçilerin yorumları ile oluşturulmuş Tripadvisor sitesinde Bozcaada'daki mekanlar arasındaki birinciliğini  2017'de de sürdürmeye devam ediyor.

"Aliki Konukevi" 161375 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi