Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiUmutdenizi Konukevi

Harita (enlem, boylam)39.834354, 26.067723
Umutdenizi Konukevi uzun yıllardır apart konaklama olarak hizmet verirken 2011 sezonuna baştan sona yenilenmiş bir konukevi olarak girdi. 3 odasının her biri sadece bir otelden beklenecek konfora ve şıklığa sahip...

Pansiyonun en cazip yanlarından biri geniş bahçesi.Burası merkezde karşınıza çıkabilecek en yeşil, en çiçekli bahçelerden biri. Çünkü adada bahçeli mekanların sayısı kısıtlı. Sabah kahvaltıları açık büfe olarak burada veriliyor. Ayrıca ikindi saatinde çay ve kurabiye servisleri de bulunuyor.

Nilada Konukevi
Yıldız Ailesi'nin işlettiği diğer mekan geleneksel şirin bir ada evi. Umutdenizi'nden yürüyerek 2 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Odaları samimi ve sıcak bir ortam yaratacak şekilde hazırlanmış. Üst katın ahşap tavanları nostaljik bir hava veriyor ortama.
(Alaybey Mah. Dar Sok.)
 www.niladabozcaada.com

Naide Hanım'ın kendi elleriyle hazırladığı yerel ada lezzetleriyle dolu açık büfe kahvaltı, size çiçekler arasında keyifli bir sabah geçirmenize imkan sağlayacak. Kahvaltı, her iki konukevinin misafirleri için Umutdenizi Konukevi'nin bahçesinde veriliyor.

"Umutdenizi Konukevi" 166625 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi