Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiEylül Pansiyon

Harita (enlem, boylam)39.834997, 26.068190

Emine Abla, büyük babaannesinin adalı Rum Katarina olduğunu sonradan öğrenmiş, Ezine'de büyümüş bir terzi. Belki de onun gizli çağrısını hissetmiş ki bir ayağı hep adada olmuş. Çok araştıran, okuyan, şiirler yazan, hayata olumlu bakmayı kendine hedef koyan güçlü bir kadın. Hep bir pansiyon işletme hayali varmış, onu da 71 yaşında hayata geçirmiş. Emine Abla, o kadar hevesli ve coşkulu ki, onun bu olumlu enerjisinden siz de etkileneceksiniz. Sizi misafir gibi ağırlayacağından şüphem yok...

Eski bir rum evinden 4 odalı pansiyona çevrilmiş Eylül. Her odanın içinde banyoları bulunuyor. Odalardan ikisi 3 kişilik. Bir odası ekonomik oda olarak veriliyor. 

Pansiyonun terası bir süpriz gibi çıkıyor karşınıza. Adada teraslı bina çok fazla yok. Kahvaltı zamanı deniz ve kasaba manzarasının tadını bol bol çıkarabilirsiniz buradan.

Yine Rum mahallesinde bir de müstakil ev olarak yerleri var. Burası iki katlı minik bir ada evi. Kilisenin hemen çaprazında, penceresinden kocaman kulesine günaydın diyeceksiniz her sabah. Üst katta iki kişilik yatak odası, alt katta açık mutfak ve banyonun olduğu şirin bir ev burası. Maksimum 4 kişi kalabiliyor. Evin fiyatı kişi sayısı ve dönemine göre 1200 TL'den başlıyor.

2022 Temmuz-Ağustos iki kişilik oda- kahvaltı fiyatı 800tl, üç kişilik oda 1200 tl Ekonomik üç kişilik oda 1000 tl, apart 1500 tl

"Eylül Pansiyon" 10704 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi