Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiAkar Konukevi

Harita (enlem, boylam)39.833373, 26.072031
'Evimiz Eviniz' sloganı ile yola çıkan Akar Ailesi'nin 2018'de açtığı konukevi, limana 5 dakika yürüme mesafesinde, Türk mahallesinin güzel sokaklarından birinde yer alıyor.   Evin arka tarafında keyif yapabileceğiniz geniş bir bahçesi bulunuyor.

Konukevi, 4 kişilik Ayazma, 2 kişilik Habbele ve 4 kişilik Sulubahçe isimli odalar, banyo (Ayazma ve Habbele odalarına ortak kullanımlı) ve ortak kullanımlı mutfaktan oluşuyor.  Sulubahçe isimli odanın banyosu özel olup bahçede yer alıyor. Ayrıca bahçede Akvaryum isimli içinde banyosu bulunan 3 kişilik bir oda daha bulunuyor.

Konukevinde kahvaltı hizmeti verilmiyor. Ama gerek kahvaltınızı gerekse yemeğinizi hazırlayabileceğiniz, her türlü araç gerecin (bulaşık makinası, buzdolabı, tost makinası, su ısıtıcı vb.) mevcut olduğu bir mutfak bulunuyor. Banyoda çamaşır makinası da bulunuyor. Konukevini komple(13 yatak kapasiteli) kiralamak da mümkün.

Akar Ailesi'nin evlerinin önüne koydukları köpek heykeli Max'in bir mesajı da var. Konuk evinde konaklama yaptığınız her oda ile, köpeklerin barınması için katkı sağlamış oluyorsunuz.

"Akar Konukevi" 7534 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi