Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiZeytin Suit Pansiyon

Harita (enlem, boylam)39.833151, 26.066307

Zeytin Suit Pansiyon, merkezde Rum mahallesinde önü açık, ferah bir noktada bulunuyor. Bulunduğu sokak yaz aylarında trafiğe kapalı olmadığından, araçla pansiyonun önüne kadar ulaşmanız mümkün.


Pansiyon4 adet 1+1 daireden oluşuyor. Hepsi balkonlu daireler manzaralı ve aydınlık. Tüm dairelerde yatak odasında 1 çift kişilik yatak, salon kısmında 2 tane tekli yatak ve üçlü kanepe mevcut. Salon kısmında yer alan açık mutfak sadece hafif yiyecekler hazırlamak için düzenlenmiş.

Pansiyonun kahvaltıları önğndeki yemyeşil bahçesinde veriliyor. Bahçe yeterince geniş, ister önde ister arkada kendinize izole bir nokta bulabiliyorsunuz. 

Zeytin Suit Pansiyon 3,4,5 kişilik aile ya da arkadaş grupları için ideal bir konaklama imkanı sunuyor. Sahipleri aynı zamanda merkezde Adabahçe isimli bir pansiyon işletiyorlar.

Not: Kapora iadesi rezervasyon tarihine 1 hafta kalana kadar yapılmaktadır. Giriş gününe 1 haftadan az kalan rezervasyonun, ancak oda yeniden satılabilirse kapora iadesi mümkündür. Oda satılmazsa iadesi yapılamamaktadır.

"Zeytin Suit Pansiyon" 108644 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi