Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiAkar Konukevi

Harita (enlem, boylam)39.833373, 26.072031

'Evimiz Eviniz' sloganı ile yola çıkan Akar Ailesi'nin 2018'de açtığı konukevi, limana 5 dakika yürüme mesafesinde, Türk mahallesinin güzel sokaklarından birinde yer alıyor.  Evin arka tarafında keyif yapabileceğiniz geniş bir bahçesi de bulunuyor.

4 kişilik Ayazma ve 2 kişilik Habbele odaları yan yana ve banyoları ortak. O yüzden arkadaş grupları ya da çocuklu aileler için çok uygun. 

4 kişilik Sulubahçe odasının banyosu özel olup bahçede yer alıyor. 

Bahçede bulunan tek katlı Akvaryum odası içinde banyosu bulunan 3 kişilik bir oda. Önünde kendine ait masası ve sandalyesi bulunuyor.

Konukevinde kahvaltı hizmeti verilmiyor. Ama gerek kahvaltınızı gerekse yemeğinizi hazırlayabileceğiniz, her türlü araç gerecin (bulaşık makinası, buzdolabı, tost makinası, su ısıtıcı vb.) mevcut olduğu bir mutfak bulunuyor. Artık her odanın içinde kendi mini buzdolapları da bulunuyor. Banyodaki çamaşır makinası da ortak kullanıma açık. Ev sahipleri deterjan da temin ediyorlar.

Turay Bey, eski mali müşavir. Konukevinde öyle güzel bir düzen kurmuş ki, mesela bahçede ıslak havlularınızı asmak için her odaya özel ipler ayarlamış ve basacağınız yeri taşlarla bile döşemiş. Eşi ile birlikte temizlik ve hijyene çok önem veriyorlar. Bu pandemi ile gelen bir durum değil, öncesinde de böyleydi. Ayakkabı ile eve girmeme prensipleri hala devam ediyor. O yüzden de evin içi mis gibi temiz kalıyor.

Akar Ailesi'nin evlerinin önüne koydukları köpek heykeli Max'in bir mesajı da var. Konuk evinde konaklama yaptığınız her oda ile, köpeklerin barınması için katkı sağlamış oluyorsunuz.

"Akar Konukevi" 14193 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi