Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiPetunya Apart

Harita (enlem, boylam)39.835219, 26.067884
Petunya Apart, Rum mahallesinin en tepedeki sokaklarından birinde, tam da kasaba ve deniz manzarasına karşı kurulmuş. İstanbullu bir ailenin emeklilik hayalleri ile ortaya çıkardıkları ve özenerek döşedikleri bir mekan. Ülkü Hanım'ın yağlıboya tablolarıyla süslediği duvarları ve dekorasyonda kulladıkları mobilya ve aksesurlar rustik bir hava kazandırmış Petunya'ya...

Baykan Ailesi misafirlerine evlerindeki konforu yaşatmayı amaçlamış. Tatillerin riske atılmayacak kadar değerli ve kısa olduğunu düşünerek, en küçük detaylara bile önem vermişler.

2 apartının içinde mutfak da bulunuyor. Ülkü Hanım mutfakları ekonomik tatil ortamı yaratmaktan ziyade, artı bir konfor sunmak için tasarlamış. Yani otel odasından daha fazlası olsun istemiş.

Apartlar maksimum 4 kişinin kalabileceği donanımda. Petunya'nın deniz manzarasına karşı oturabileceğiniz çok keyifli bir balkonu bulunuyor. İsteyenler arka bahçedeki şirin teras bahçede de vakit geçirebilir.

Petunya'da kahvaltısız konaklama hizmeti veriliyor ama isteğe göre oda+kahvaltı seçeneği de sunuluyor. 

NOT:  Rezervasyon esnasında ücretin bir kısmı ön ödeme olarak alınır. Otel, okulların yaz tatili boyunca açıktır. APARTLAR KIŞIN UZUN DÖNEMLİ KİRALANMAKTADIR
"Petunya Apart" 128376 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi