Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi19 Oda

Harita (enlem, boylam)39.834937, 26.069129

Rum mahallesinin tam ortasında, kilise ile aynı cadde üzerinde bulunan 19 oda, modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Konumu, sadeliği ile adanın en bilinen otellerinden biri burası...

Otelin bulunduğu nokta Rum mahallesinin kalbi gibi, komşuların kapı önü oturmaları hala devam ediyor. Nostaljik sokağı, fotoğraf çekmek için en çok uğranılan yerlerden. 2021'de işletmeye başlayan İstanbullu aile ile otelin enerjisi artmış. İki kız kardeş Hande ve Filiz misafirlerini özenle ağırlıyorlar. Temizlik ve düzen konusunda çok titizler. 

19 Oda, sokağın iki tarafında yer alan karşılıklı iki binadan oluşuyor. Yine sokağın hemen üstünde yer alan kafe bölümü gün boyunca keyifle oturacağınız bir ortama sahip. Duvarları adalı bir ressam tarafından resmedilmiş. Her sabah hem görsel hem de lezzet açısından çok doyurucu bir kahvaltı sunumları oluyor burada. Sahibelerinin incelikli tarzları kahvaltı sofrasında da kendini gösteriyor.
Otelin arka tarafındaki taş avlu, sakinlik arayanların oturup kitap okuyabileceği bir dinlenme alanı olarak düzenlenmiş.

Bu arada 19 Oda'ya Tripadvisor tarafından 2023 Traveller's Choice ve Best of the Best  ödülleri de verilmiş.

2024 iki kişilik oda fiyatları 13 Haziran'dan itibare 5000 TL'den başlıyor.


"19 Oda" 9358 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi