Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiMine Apart Pansiyon

Harita (enlem, boylam)39.834749, 26.041427
Bozcaada'da apart konaklama imkanı veren az sayıdaki yerlerden biri burası. İşletme sadece apart olarak, kahvaltısız kiralanıyor. Karı koca emekli öğretmen bir aile tarafında işletilen mekanda, şehir hayatının karmaşasından çıkıp gelenleri düşünerek doğal bir ortam yaratılmış. Tesisin sessiz ve rahat ortamında dinlenme, hamak keyfi yapma, yemeğinizi hazırlama ve mangal keyfi yapma olanağınız bulunuyor.

Evlerin önleri gölgesinde oturulabilecek şekilde ağaçlandırılmış ve her aparta ait şezlong ve hamaklar konulmuş. İsterseniz bahçede güneşlenmeniz de mümkün.

Mine Apart Pansiyon, 1 dönüm çim alan içinde kurulmuş, ikisi 2 odalı, biri 3 odalı birbirinden bağımsız ve birbirini görmeyecek şekilde planlanmış 3 aparttan oluşuyor.
2 odalı apartların bir odasında duble yatak, diğer odasında iki tekli yatak bulunuyor. 3 odalı apartların iki odasında duble yatak, diğer odasında 2 tekli yatak bulunuyor.

Her apartın önünde yağışlı ve serin havalar için kapalı hale getirilebilen, 20-25 metrekare oturma alanı olarak kullanılan verandalar mevcut. Her birinde televizyon da bulunuyor. Apartların buzdolabı dahil her türlü eşyasının bulunduğu mutfaklarında her türlü yemeğinizi pişirmekte özgürsünüz.

Tesisin bahçesinde çardağı ve oturma alanı bulunan iki adet barbekü de bulunuyor.Tamamı 3 dönüm olan bu arazinin diğer 2 dönümü meyve, sebze bahçesi ve bağ olarak kullanılıyor. Sloganlarını doğru seçmişler:

' "APARTLARIMIZDA SİZİ RAHATSIZ EDECEK TEK ŞEY KUŞ SESLERİDİR"

Rezervasyon ve fiyat bilgileri için web sitelerini tıklayabilirsiniz.

http://www.minetatilevleri.com/fiyatlarimiz.html

"Mine Apart Pansiyon" 165252 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi