Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiK Bozcaada Revma

Harita (enlem, boylam)39.827647, 26.065857
Adanın bağlarına yeni bir soluk geldi... Bağlar arasında konaklama hizmeti veren Kardinal Bağevi, 2021 yılında baştan aşağı yenilendi. Bu değişimin arkasında Sulubahçe'den bildiğimiz K Bozcaada ekibi var. Yeni mekanları ile sadece bir otel değil bir deneyim alanı oluşturmak istemişler. 

Burada elektrik, güneş enerjisi ile sağlanıyor. Mutfakta kullandıkları ürünlerin bir kısmını yerli tohum kullanarak kendi bahçelerinde yetiştiriyorlar. Bazı eşyaları antikacılardan seçmişler. Kendi kendine yetebilen bir ada ve doğaya nasıl geri verebilirim, onların üzerine düşündükleri ve işletme anlayışlarına yansıttıkları konular olmuş.

Bağlar ve zeytin ağaçları arasında kurulu iki binadan oluşuyor K Bozcaada Revma. Odalar etrafını saran doğa ile uyumlu, minimalist, kullanışlı, bir yandan da çok şık olmuş. İki odasında jakuzi bulunuyor. Odaların önünde kendilerine ait geniş verandaları da var.

Kahvaltılar, zeytin ağaçlarının arasına kurulu, kuş sesleri eşliğinde oturabileceğiniz bir alanda erpme olarak servis ediliyor.

K Bozcaada Revma genç ekibi ile de dikkat çekiyor. Müzik, yoga, performans üzerine süpriz organizasyonlar da olabilir burada, takipte kalın...
"K Bozcaada Revma" 8090 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi