Olevio

  • İletişim
    • Yetkili: Safa TATAROĞLU
    • Telefon: 0533 810 58 01
    • Adres: Cumhuriyet Mah. Çınarçarşı Cad. No:82
Harita (enlem, boylam)39.834173, 26.069408
2021 yılında kurulan Olevio, kaliteli bir zeytinyağı markası konusunda açığı olan adaya yeni bir soluk kattı. Adada kurulan marka, Türkiye'nin özel bölgelerinde kendi adına üretilen zeytinyağlarını merkezde açtığı dükkanında satışa sunuyor. Krom tanklarda saklanan zeytinyağları dükkanda şişelere doldurulup, kapaklanıyor. Üstelik bu işlemleri sizin de seyredebileceğiniz bir düzen kurmuşlar.

Şu anda 3-4 yörenin yağları satışa sunuluyor dükkanda. Zamanla bu sayıyı arttırmayı düşünüyorlar. Aydın, Karaburun, Ayvalık ve Geyikli kendine has zeytinyağı olan özel bölgeler. Olevio, sadece elle toplanan, 6 saat için sıkıma gönderilen ve soğuk sıkılan zeytinlerin yağını kullanıyor. Antioksidan değeri çok yüksek, dizyem birin altında yağlar bunlar. 250 ml'den 5 litreye kadar farklı boyları bulunuyor. Litre fiyatı 85 TL'den başlıyor. Dükkanda tadım yapmanız da mümkün. 

Zeytinyağı dışında, yeşil zeytin, zeytin yaprağı çayı, zeytinyağlı sabun, zeytin kolonyası, zeytin ağacından aksesuarlar gibi zeytinle alakalı ürünlere de yer vermişler. 

Merkezin çıkışına doğru yürürken, sağda, özel tasarım seramik tabelası ile dikkatini çekecek Olevio'nun kargo hizmeti de bulunuyor.
"Olevio" 1109 defa görüntülenmiştir