Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiBertiz Otel

Harita (enlem, boylam)39.820841, 25.996291
2012 Temmuz ayında kapılarını açan Bertiz Otel,  konumu ile adanın en dikkat çekici otellerinden biri. Yıllardır Assos Sokakağzı'nda bir butik otel işleten sahipleri, yeni yerlerini yılların turizm tecrübesini de katarak oldukça konforlu ve lüks tasarlamışlar. Tabi otelin konumu da ada için öyle kolay rastlanır değil. Adanın en güzel koylarından olan Habbele'ye tepeden bakan ve denize kadar uzanan geniş bir araziye kurulmuş tesis.

Otelin havuzunda deniz manzarasına karşı yüzmek muhteşem. Ama Habbele'nin berrak denizine girmek isteyenleri deniz kenarında bir iskele ve özel plaj da bekliyor. 

Otelin restoran ve havuzundan gün boyunca sadece otel misafirleri değil dışarıdan gelen konuklar da  yararlanabiliyor. Türk ve dünya mutfağından yemekler sunan restoranı özellikle et ve pizza sevenleri mutlu edecek. Bu arada kahvaltıda ve yemeklerde sunulan tüm sebze ve meyveler adadaki kendi organik bahçelerinde yetişiyor, reçeller yine kendi üretimleri...

Otel odalarının hepsi özel balkonlu ya da teraslı. Odalar çoğunlukla çift kişilik. 3 tane de tek kişilik odası bulunuyor. Banyolarında yağmur duşu olması da keyifli bir detay.

2022 iki kişilik oda fiyatları 3650 TL'den başlıyor.

"Bertiz Otel" 42674 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi