Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiAvlu Evleri

Harita (enlem, boylam)39.832469, 26.066718

Avlu Evleri merkezde konaklayabileceğiniz özel mekanlardan biri. Hem merkezde size her yere yakın olma hem de neredeyse çiftlik diyebileceğiniz genişlikte bir bahçeye kurulmuş tek katlı evlerde konaklama keyfini yaşatıyor.

Büyük bir demir kapıdan girince ortasında fıskiyeli minik havuzu olan bir avlunun etrafına kurulmuş 5 taş oda karşılıyor sizi. Biraz ilerleyince arkadaki çiftlik ortamına konulmuş 2 ev daha göreceksiniz. Taş odalara oda demek yeterli olmayacaktır. Müstakil girişleri ve önlerinde kendilerine ait terasları olan, oldukça geniş 4 yaşama alanı demek daha doğru. Tonoz tavanları ile taş odalar yazın sıcaklığında serin ortamlarını korumaları ile tercih ediliyor. Odalardan biri suit şeklinde düzenlenmiş. Giriş bölümündeki iki kişilik yatak da bulunuyor.

Country evleri dedikleri özel tasarım evler 2017'de eklenmiş. Odalar, banyolar ve verandaları çok geniş, ferah, Avlu Evleri'ne yakışan tasarımlar olmuş.

Kahvaltıda bahçelerinde yetişen domates, salatalık, biber gibi sebzeler, kendi kümeslerinden her sabah topladıkları yumurtalar lezzeti arttıran unsurlar... 

2021 iki kişilik oda fiyatı 750 TL.'den başlıyor. 

"Avlu Evleri" 70316 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi