Zeynep Aksu Cam Atölyesi

Harita (enlem, boylam)39.835732, 26.069255
Son derece başarılı bir kariyeri çocukluk hayalini gerçekleştirebilmek için bırakma cesaretini gösteren Zeynep Aksu, bugün iki tutkum dediği Bozcaada ve Cam Sanatını birleştirerek dünyada kabul gören sanat eserleri yaratıyor.

Aksu,  Rum  Mahallesinin  büyülü  sokaklarından  birinde  yer  alan atölyesinde  hem  rengârenk  camları  eritip  şekillendiriyor,  adanın  verdiği  türlü  ilhamları yansıtan  cam objeler  üretiyor,  hem de  bu  sıra  dışı  malzeme  ile  daha  yakından  tanışmak isteyen çocuk veya yetişkin herkese camın muhteşem dünyasına adım atmaları konusunda birebir saatlik eğitimler veriyor. Alevle Çalışma, Boncuk Yapımı, Füzyon, 3D Füzyon, Pâte de Verre ya da Borosilikat Cam Boru  Üfleme  tekniklerinden  arzu  ettiklerini  deneyimleyenler  evlerine  kendi  yaptıkları boncuklar, takılar, küçük biblolar, tabaklar veya panolar ile dönüyorlar.

Zeynep Aksu'nun bir eşi olmayan cam boncuklar ile yaptığı takılar, aksesuarlar atölyesinin alt katında açtığı showroomda satışa sunuluyor, mutlaka uğrayın..

"Zeynep Aksu Cam Atölyesi" 19168 defa görüntülenmiştir