Bozcaada » NEREDE KALINIR » Merkez Dışı Oteller » Mira Tatil Apartları ::
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri  • Fiyat KategorisiMira Tatil Apartları

Harita (enlem, boylam)39.817553, 26.070663
Emekli öğretmen Yarar Ailesi tarafından 2008 yılında kurulan tesis, apart otel olarak hizmet veriyor. Adada apart konaklama çok kısıtlı ve daha çok ev gibi küçük ortamlarda sağlanıyor. Mira Tatil Apartları ise konforlu odaları, yüzme havuzu, büyük bahçesi, çocuk parkı ile bir aparttan fazlasını sunuyor.

4 dönüm üzerine kurulu villa tipi 5 binada büyük ve küçük iki tip apart bulunuyor. Büyük apartın 2 yatak odası ve maksimum 6 kişilik kapasitesi, küçük apartın 1 yatak odası ve maksimum 4 kişilik kapasitesi bulunuyor. İkisinde de açık mutfaklı bir oturma bölümü ve banyo var. Mutfak, hafif yemekler yapabileceğiniz şekilde düzenlenmiş, gerekli bütün eşyalar konulmuş.

Tesisin bahçesi yemyeşil, bakımlı ve rengarenk çiçeklerle dolu. Çardaklı yemek yeme bölümleri, barbeküler, hamaklar, rahat koltuklar tatilinize güzelleştirecek unsurlar. Havuz keyfi yaparken hafif yiyecek ve içecek servisi veren kafesinden de faydalanabilirsiniz.

Özellikle çocuklu aileler için burası tam bir cennet. Tesisin bahçesinde bir oyun parkı bulunuyor ve havuzun çocuk bölümü de bulunuyor.


"Mira Tatil Apartları" 12599 defa görüntülenmiştir