Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiKorukçu Villas

Harita (enlem, boylam)39.804591, 26.075974
Nejat Korukçu, 26 yıldır adayla iç içe yaşayan biri. Balıkçılık merakının onu sürüklediği ada onun hayatında hep önemli bir yer edinmiş. Artık adayla başka türlü bir bağı da var. 2016 yılında Tuzburnu, Habbele ve Karadut mevkiinde kurduğu 4 ev ile lüks, kaliteli bir konaklama hizmeti sunmaya başladı. Ev kiralamanın ötesinde, otel tadında özel bir konaklama bu...

Evlerin hepsi taştan yapılmış ve aynı mimari tasarıma sahip. Hepsinin bahçeleri çok bakımlı, çimler üzerine salıncak, hamak ve yastıklar konulmuş. Evlerde banyolu iki yatak odası ve açık mutfaklı, şömineli oturma odaları bulunuyor. Evler ısı pompası ile ısınıyor, yani serin havalarda da rahatlıkla kalınabilir. Isı pompası aynı zamanda soğutma da sağlıyor.

Mutfakta tost makinasından kahve makinasına her türlü mutfak eşyası, en kalitelisinden seçilmiş. Evlerde su sebili, çay,  kahve, şeker, zeytinyağı hep hazır bulunuyor. Bahçede mangal sistemi kurulmuş. Her gün ev temizliği için saati söylemeniz yeterli.

Tuzburnu'ndaki ev denizin yanında, kendine özel plajı var. Deniz kenarındaki iğde ağacının altına konulmuş şezlonglar ve büyük yemek masası bütün gün vakit geçirebileceğiniz, çok keyifli bir nokta. Evin yanına kurulmuş bostandan ihtiyacınız olan tüm sebzeleri kendiniz toplayabilirsiniz. Evde maksimum 6 kişi kalabiliyor. Evin günlük fiyatı 1200 TL

Habbele
'deki evler ikiz şeklinde. Burası ormanın kenarında, kuş sesleri ile uyanacağınız, deniz manzaralı bir yer. Habbele Plajı arabayla 2 dakikalık uzaklıkta. Evde maksimum 4-5 kişi kalabiliyor. Evlerin günlük fiyatı 800 TL.

Karadut'daki bağ evinde 5-6 kişi kalabiliyor. İçerisinde 2 oda bulunuyor. Evin günlük fiyatı 1000 TL.

Korukçu villalarında konaklayanlar Tuzburnu'nda hizmet veren Neco Beach'in şemsiye ve şezlonglarından ücretsiz yararlanabiliyorlar. Sadece yedikleri ve içtikleri için ödüyorlar.


"Korukçu Villas" 17495 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi