Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiSiesta Otel

Harita (enlem, boylam)39.816218, 26.073399

Siesta, Tekirbahçe Koyunda, poyrazı arkasına almış, denize sadece 50 mt. mesafede bir otel. Adanın havuzu olan nadir tesislerinden. Ayrıca önündeki kumsala koyduğu şemsiye ve şezlonglarla ufak bir plaj da yaratmış.

Otel, aslında bir ev olarak inşa edilmiş. Dolayısıyla odalar oldukça büyük. Bazılarının önlerinde kocaman balkonları bulunuyor. Şimdi lobi olarak kullanılan kısım asma katı ve büyük şöminesi ile keyifli, ferah bir oturma alanı. Otelde bir Türk hamamı da bulunuyor. Havuz başında büyük perdesi ve projeksiyon aleti ile yazlık sinema keyfi tadında bir düzen bulunuyor. Özellikle maç ve haftalık dizilerini takip etmek isteyenler için iyi haber.

Otelin önündeki tarlada domates-biber gibi sebzeler, tamamen doğal yöntemlerle yani organik olarak yetiştiriliyor. Sizde en azından tatiliniz boyunca kahvaltı ve yemeklerde bu doğal beslenmeden faydalanmış oluyorsunuz. Otelde kahvaltılar açık büfe ve börek, çörek gibi çeşitlerle zenginleştirilmiş olarak veriliyor. Kahvaltı dışında öğlen ve akşam yemeklerini ekstra almak mümkün. Özellikle akşamları havuz başında yapılan mangalları kaçırmayın...

"Siesta Otel" 40445 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi