Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiRena'da Bağevi

Harita (enlem, boylam)39.830383, 26.067037

Adanın eski ailelerinden biri olan Balcı Ailesi'nin eski damları 2016 yılında restore edilerek 4 odalı bağ pansiyon haline getirildi. Odalar, tarihi yapının dokusunu bozmadan dekore edilmiş. Tek katlı taş binada olabildiğince doğal malzemeler kullanılmış. Sade, şık ve sizleri şehir alışkanlıklarınızdan koparacak bir atmosferde misafir etmeyi hedeflemişler.

Öyle ki işletme henüz 3 yıldır hizmet vermesine rağmen, tavsiyelerle büyüyen bir müşteri profili var. Çoğu misafirleri ilk tatillerinden sonra işletmenin diğer 3 odasına kendi dostlarından, ailelerinden tatil arkadaşı bulup, kendi özel alanlarını yaratıyorlar. Bu şekilde yapılan rezervasyonlar da işletmenin yemyeşil bahçesinde mangal keyfinizi yapabiliyorsunuz. Etrafında rahatsız olacağı komşusu olmadığı için dilediğiniz gibi eğlenebiliyorsunuz. Deniz ihtiyacınızın dışında dışarıya çıkma gereksinimi duymuyorsunuz. Renada çocuklu ailelerinde keyifle konaklayacağı bir işletme. Siz denizden sonra keyif çayınızı yudumlarken, çocuklarınız bahçenin hakkını vereceklerdir.

Odalarınızdan yemyeşil bahçeye çıkıyorsunuz. Kahvaltınız bu bahçede sizin için gölge yapmaktan mutluluk duyan dut, erik, incir ve ayva ağaçlarının altında servis ediliyor. Bahçenin bir köşesinde sebze tarlası, bir köşesinde tavuk kümesleri, bir köşesinde keçi damları ve meyve ağaçları bulunmaktadır. Bu işi o kadar filtresiz yapıyorlar ki; keçi peynirinin, sebzelerin, reçellerin, yumurtaların kahvaltıda servis edilen tüm ürünlerin nereden temin edildiğini sormanıza gerek kalmıyor. Bu kahvaltıya dışarıdan katılacakların önceden rezervasyon yaptırmaları gerekiyor

Renada, adanın merkezi kabul edilen; restoranların, marketlerin bulunduğu noktaya 6-7 dakika, feribot iskelesine 8-9 dakika yürüme mesafesindedir.

"Rena'da Bağevi" 19065 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi