Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiPatiska Ev

Uzun yıllar adanın ünlü mekanlarından Patiska Bağevi'ni işleten Oya Terzioğlu bir süredir, adanın çeşitli bağ evlerini alıp, zarif dokunuşu ile keyifli mekanlara çeviriyor. 

Patiska Habbele Evi, Habbele Koyu'nun üst tarafında sağında orman arazisi, karşısında ve solunda üzüm bağları ve arkasında lavanta bahçesi ile yakın komşu bağ evleri hariç tamamen konuklarına özel, izole bir yaşam alanına sahip. Habbele, Ayazma ve Sulubahçe koylarına 5 dk lık, ada merkezine ise 8-10 dakikalık araç yolculuğu mesafesinde. 

Habbele Evi her türlü yaşam düzenine sahip. Siz ve sadece birlikte seyahat ettiğiniz kişilerle paylaşacağınız, Bozcaada’da kendi müstakil ev deneyiminizi yaşayabileceğiniz, Patiska ve ada ruhuna sahip, nefis günbatımları sofraları kurabileceğiniz bir Bağ evi... 

Üç çift kişilik odası, çift banyosu, çift salonu ve alt salondaki bir tek kişilik yatağı ile 7 yetişkine çok rahat hizmet verebiliyor. Evde bebek karyolası da mevcut. Bir kapı önü verandasına ve birde nefis manzaralı terasa sahip.

Bahçede iki patili çocukları; Paşa ve Zeyna da sizlere tatiliniz boyunca dostluk ediyor olacak.

"Patiska Ev" 67095 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi