Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiPanorama Otel

Harita (enlem, boylam)39.831783, 26.071478

2006 yılında açılan Panorama Otel, ada merkezinde bir zamanlar yel değirmenlerin sıralandığı bir tepe üzerine kurulu. Konumu itibariyle bir yandan tüm ada merkezini bir yandan bitişiğindeki koyu gören panoramik bir deniz manzarasına sahip. 2019 yılında otelin kale ve deniz manzarasına, karşı tepede restore edilen iki yel değirmeni de eklenince manzara tam seyirlik olmuş.

Belki de merkezdeki en yüksek konumlu otel olarak odalarının hepsi deniz manzaralı Panorama'nın. Sahipleri adalı bir çift. Handan Hanım için dekorasyon adeta bir tutku haline gelmiş bu otel sayesinde. Sürekli yenilenen, yaşandıkça güzelleşen bir mekan yaratmış. Adanın eski kaptanı Ayhan Bey şimdi mutfakta lezzetler yaratıyor.

Zengin açık büfe kahvaltı, kale ve deniz manzarasına karşı konumlanmış kafesinde çok zarif bir şekilde sunuluyor. Panorama'nın patlıcanlı böreği, pişisi çok ünlü. Kahvaltısı yıllar içinde öyle ünlenmiş ki en fazla 10 kişiye kadar dışarıdan da rezervasyon kabul etmeye başlamışlar.

Hem merkezde olup hem de önüne park edebileceğiniz nadir otellerden biri Panorama. 5 dakika yürüyüşle ada meydanında buluyorsunuz kendinizi. 

Panorama Otel, dikkat çekici ve samimi ortamı ile son yıllarda özel günler için de tercih edilmeye başlamış. Nikah, nişan, doğumgünü gibi butik organizasyonlarınız için ideal bir mekan...
"Panorama Otel" 176612 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi