Oda Kafe Bar

  • Müessese Özellikleri: Bar; MENÜ: Kahve Çeşitleri; SERVİS: 15.00-02.00; İç-Dış Mekan
  • İletişim
    • Yetkili: Yeşim SAYAR
    • Telefon: 0532 351 30 56
    • Adres: Alaybey Mahallesi, Kurtuluş Caddesi
Harita (enlem, boylam)39.833888, 26.072197
2008 yazında açılan ODA, adanın en eski yapılarından birinde kafe bar hizmeti veriyor. Yüksek tavanı ve eskiyle yeninin uyumunu ortaya koyan atmosferiyle adaya en yakışan ve en küçük mekanlardan biri.

Zengin menüsünde margarita, caipirinhia, mohito gibi kokteyller, servisi gece geç saatlere kadar devam eden kahve çeşitleri, tadabileceğiniz neredeyse tüm ada şarapları, buzlu meyve ve kahve frappeleri yer alıyor. İçkinin yanına eşlik edebilecek atıştırmalık olarak hergün bruschetta çeşitleri, sarımsaklı ekmek, peynir ve füme et tabağı bulunuyor.

ODA, kaliteli ve zengin müzik arşiviyle de dikkat çekiyor. Saat 22:00’den sonra farklı bir atmosfere kayan mekanda artık etrafta pek duyamadığımız klasik 70'lerden soft rock parçalar, latin, jazz ve barın o geceki atmosferine göre çalınan nostaljik parçalarla karşılaşabilirsiniz.

Türk mahallesindeki küçük limana, feribot iskelesine ve balık restoranlarına hafifçe yukarıdan bakan konumdaki ODA’nın sokak masalarında, barında veya ufak balkonunda manzaraya karşı geçireceğiniz bir akşam adadaki özel akşamlarınızdan biri olmaya aday. Gecenin keyfini limandaki balıkçı tekneleri, kalenin güzelliği ve adanın otantik şarapları eşlinde çıkartacaksınız..."Oda Kafe Bar" 35594 defa görüntülenmiştir