Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiMeraki Bozcaada

Harita (enlem, boylam)39.833048, 26.070974

Meraki Bozcaada, 2019 yazında misafirlerine kapılarını açtı. Otel, misafirlerini ilham dolu kelime anlamı ile karşılıyor… “Bir işi ruhunu katarak, yaratıcılığına teslim olarak ya da aşkla yapmak; ona kendini vermek.” Meraki, aşkla ve tutku ile yapılan farklı işlerin bir yansıması ve bu hikayeyi kendilerinden dinlemekten keyif alacaksınız.

Meraki Bozcaada, merkezde Namazgah Mahallesi’nde, ada mimarisine uygun yenilikçi ve sıcak bir dokunuş ile tasarlanmış. Bozcaada’nın özgün doğasından ilham alan Meraki’de, güneşin kuma vuran turuncusu, denizin turkuaz rengi, üzüm bağları ve sadelik otelin tasarımına yansımış. Otelin modern, kullanışlı döşenmiş 6 odası bulunuyor. Odalar; turuncu ve turkuaz olmak üzere iki farklı renk üzerinden tasarlanmış. Meraki’nin 1 odası 3 kişilik, diğer tüm odaları çift kişilik. 

Otelin yanında ve önünde bulunan alanlarda, yörenin peynir, zeytin, zeytinyağı, sebze ve meyveleri, sağlıklı seçimler ile hazırlanmış reçel ve ev tipi ürünleri ile kahvaltı ikram ediliyor. Otel misafirlerinin yanı sıra kahvaltıya gelmek isteyenler için de rezervasyon ile sunum yapabiliyor.

2022 iki kişilik oda fiyatları 1300 - 2000 TL arasında değişiyor.


"Meraki Bozcaada" 10203 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi