Nerede yemek istersiniz?
  • Lokasyon


  • Tür

  • MENÜ
Madam Niça

Harita (enlem, boylam)39.835419, 26.069765
Rum mahallesinde saklı bir köşe, bir süpriz gibi karşınıza çıkıyor Madam Niça. Eski şarap deposunun içine girdiğinizde rengarenk bir ortamla karşılaşıyorsunuz. Saada ve Oya uzun yıllardır adadalar, hep renkli ve keyifli yerler kuruyorlar.

Madam Niça, sadece duvarları kalmış eski bir ada yapısının avlusuna kurulmuş. Yıllar boyunca bakımsız kalmış yapının içinde büyüyen incir ağacı, onlar geldiğinden beri canlanmış, kocaman olmuş. Duvarlarına resmedilen üzüm salkımları, sofraları süsleyen üzüm tabakları ile adaya yakışan bir mekan burası.

Madam Niça, çeşitli tabak sunumları, erişteler, denizden, karadan ve vegan ismini verdikleri ana yemekleri ile küçük ve lezzetli bir menü oluşturmuş. Menüsünde sunduğu lezzetleri satışa sunduğu bir de dükkan açmışlar restoranın karşısına. Akşam 10'dan sonra bir bistro havasına bürünen mekanın kokteylleri iddialı. Dj'i de olan nadir mekanlardan burası. Nostaljik Türkçe, 80 ve 90'lardan şarkıları ile eğlenceli, dans edilen bir ortama da bürünebiliyor Madam Niça.

Pandemi dolayısıyla ünlü Patiska kahvaltıları artık verilmiyor. Ama kahvaltıda sunulan reçeller, salça, zeytin, zeytinyağı gibi kendilerine özel ürünleri Madam Niça dükkandan satın alabilirsiniz.

Akşam yemekleri için rezervasyon yapmanızda fayda var, çünkü Madam Niça adanın en rağbet gören mekanlarından biri...

"Madam Niça" 26703 defa görüntülenmiştir
Nerede yemek istersiniz?
  • Lokasyon


  • Tür

  • MENÜ