Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiMürevi

Harita (enlem, boylam)39.836459, 26.069494
Mürevi, Rum mahallesinin sakin ve keyifli sokaklarından birinde yer alan 3 odalı, iki katlı bir ev. Her odanın ayrı banyo tuvaleti bulunduğu için odalar ayrı ayrı da kiralanabiliyor, komple ev olarakta.

Mürüvet, el attığı herşeyi renklendiren bir karakter. Üstelik öyle titiz ki, 2016 yılında kiraladığı eski bir evi yenilemiş, mis gibi tertemiz yapmış, en sevdiği renk morun tonlarıyla renklendirmiş, kelebekler, lavantalar dekor olmuş. Çeyizinden çıkardığı sandığı, kilimleri, heybeleri evde kullanmış. Mürevi'nde gerçek bir ev sıcaklığı bulmanız için elinden geleni yapıyor. Sizi bağdan topladığı üzümlerle karşılıyor, mutfaktan gelen kokuların peşine takılmanızı istiyor. Özenli ve hevesli bir ev sahibesini kim istemez...

Kahvaltılar kendi bağ ve bahçelerinden topladıkları ürünlerle hazırlanıyor. Mürüvet'in asıl işi tarım zaten. Adada organik tarım yaparken kendini pansiyon işinde bulmuş. Bahçeden ne çıkarsa sofraya geliyor. Kendi yumurtaları, kendi yaptığı reçeller derken lezzetli bir kahvaltı oluyor.


"Mürevi" 26338 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi