Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiKardinal Bağ Evi

Harita (enlem, boylam)39.825670, 26.064687
Adını bağlarında yetişen üzüm cinsinden alan Kardinal Bağ evi’nin hikâyesi 1998 yılında Önal ailesinin Bozcaada’ya yaptıkları ilk yolculukla başlar. İki yıl üst üste yapılan keyifli tatillerin sonunda artık şehir kaosun dan kurtulup, Bozcaada’ya yerleşirler. İki yıl kadar bağ evinde yaşadıktan sonra bu keyfi tüm dostlarıyla paylaşmaya karar verirler. 2017 yılına yeni işletmecileri ile başladı Kardinal. Yamaç ve Miray adada tanışıp hayatlarını burada geçirmeye karar veren genç bir çift. Burada tatilinizi sıcacık bir ortamda geçirmenizi sağlıyorlar.

Kardinal Bağ Evi, 5 dönüm bahçe içinde yanyana iki bağ evinden oluşan bir tesis.
Zeytin ağaçları, rengarenk çiçekler ve kardinal üzümü dikili bağlarla çevrili 8 odalı bağevinde, 2 kişilik (dbl veya 2 ayrı yataklı), 3 kişilik, 4 kişilik ve suit konaklama imkanı bulunuyor. Sakin ve şehirden gerçek anlamda uzak bir tatil için odalarda tv, telefon bulunmuyor. Çocuklu ailelerin rahat konaklamaları için de bazı düzenlemeler yapılmış.

Kahvaltı açık büfe olarak bahçede veriliyor. Yerel tatların, lezzetli yöre peynirlerinin, bahçeden sofraya doğal sebzelerin, meyvelerin bulunduğu zengin bir kahvaltı bu. Kahvaltı alanındaki dev zeytin ağaçları, kuş sesleri eşliğinde kahvaltınızı yaparken, doğal bir şemsiye gibi sizi kucaklıyor, size de tatilin tadını çıkartmak kalıyor.

"Kardinal Bağ Evi" 39506 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi