Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiŞonef House

Harita (enlem, boylam)39.836282, 26.070706
Şonef House, 200 yıllık bir şaraphanenin orjinal taşları ile restore edilerek hayata döndürüldüğü yer. Dışarıdan baktığınızda tek katlı taş bir bina, ama içeriye girdiğinizde 3 katlı, kocaman, aydınlık bir otel bekliyor sizi. Tavan pencereleri sayesinde sürekli ışık alan otelin mimari projesi, Mimar Sinan Üniversitesi'nin hocalarına ait...

Gül Şonef dekorasyonda aileye ait antika eşyalar, Osmanlı fermanları, orjinal tablolar, çanakkale seramik koleksiyonu gibi özel eşyalarını da kullanmış. Tavan aydınlatmasında Milano'daki Duomo Kilisesi'nin orjinal lambaları kullanılmış. Odalar sade bir şıklığı yansıtıyor. Odaların ikisi suit şeklinde, bazı odalar tek kişilik hazırlanmış. Şonef House'da adada görmeye alışık olmadığımız detaylarda bulunuyor; fitness salonu,butik, asansör... Otelin önünde denize ve kaleye karşı oturabileceğiniz dışarıya açık bir kafesi de bulunuyor. 

Şonef Konukevi

Ada merkezinde, denize yakın, tek katlı stüdyo tipi ufak bir ev burası. İçerisinde 1 çift kişilik yatak ve açılabilir koltuk bulunuyor. Kitchenette tarzındaki mutfak pratik yiyecekler hazırlamak için uygun. Evin hemen önünde şirin bir bahçesi de bulunuyor.
"Şonef House" 32194 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi