Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiÜzüm Otel

Harita (enlem, boylam)39.809959, 26.074673
2006 yazında açılan Üzüm Otel denize sadece 200 metre mesafede, merkeze 3 km. uzaklıkta yer alıyor. Adanın doğu kısmında yer aldığı için anakara manzarasının tadına varabileceğiniz bir konumda.

Otelin 4 odasının bahçeye açılan ayrı kapıları bulunuyor, yani müstakil girişliler. Bu odalardan ahşap olanı ekonomik oda olarak geçiyor, çok uygun fiyatlara kalabiliyorsunuz. Üst kattaki odalardan biri ise şömine ve jakuzisi ile özel bir oda. Odaların hepsinin zeminleri ahşap parke ile kaplanmış ve çoğu deniz manzaralı.

Kahvaltı, bahçedeki büyük çardakta sunuluyor. Kahvaltıda sunulan domates, biber, salatalık bahçelerindeki bostanda  yetiştiriliyor. Ayrıca önceden söylediğiniz takdirde akşam yemeği servisleri de bulunuyor. 

Otelden 200 metre yürüdüğünüzde denize girebileceğiniz küçük bir kumsala ulaşıyorsunuz. Kalabalığa girmeden denize girmek isteyenler için çok ideal...

Üzüm Otel, adalı Uğur ve babası tarafından işletiliyor. Babanın ada tepelerinden topladığı taze kekikle yaptığı çay ve asıl mesleği DJ’lik olan Uğur'un gün boyunca çaldığı güzel müzikler tatilinizi güzelleştiren detaylar olacaktır.

2021 iki kişilik oda fiyatları 300-600 TL. arasında değişiyor.


"Üzüm Otel" 64223 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi