Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiUysal Pansiyon

Harita (enlem, boylam)39.832513, 26.070867
Adanın eski ailelerinden biri Uysal ailesi. Osman Bey de adanın eski üzüm üreticilerinden. Türk Mahallesinin tek meydanı Namazgah meydanında, evlerinin yakınında, iki katlı bir pansiyon işletiyorlar eşiyle birlikte.
Alt kattaki oda 4 kişilik, apart şeklinde. Özellikle 2 çocuklu aileler için ideal. Arka tarafındaki mutfak hafif yemekler yapmanız için uygun. Ayrıca burada çamaşır makinası da bulunuyor. Üst kattaki odalardan bir tanesi 3 kişilik, diğeri tek kişilik. Hepsinin banyoları tabiki ayrı.

Kahvaltıyı, pansiyonun yanında bulunan kendi evlerinin önündeki dut ağacının altında veriyorlar. Kahvaltıda sunulan reçeller, zeytin, zeytinyağı, domates, salatalık, üzüm çeşitleri hep kendi mamulleri. Adanın nadir parklarından birine karşı, keyifli bir kahvaltı etmek için herşey düşünülmüş.

Uysal Karina

Uysal Ailesi'nin 2016 yılında hizmete açtığı yeni mekan iki bağ evinden oluşuyor. Evler bağ ve deniz manzarasına bakıyor. Odalar 2 ve 3 kişilik, oldukça özenle dekore edilmiş. Hepsinde klima ve banyo bulunuyor.

Karina Bağ evi için rezervasyon 0506 915 67 80, 0538 640 37 21

"Uysal Pansiyon" 120238 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi