Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiTeras Otel

Harita (enlem, boylam)39.837036, 26.068120
2021 sezonunun en süpriz otellerinden biri Teras Otel. Adada pek alışık olmadığımız kocaman bir terastan, tüm denizin, kalenin, yeldeğirmenlerinin karşınızda tablo gibi durduğu bir teras, tabi ki otele adını da vermeliydi...

Mustafa Bey, zamanında adadaki üniversitede öğretim görevlisi olarak ders vermiş. Sonrasında meslek değiştirerek, inşaat sektörüne girmiş. Hala devam eden bu iş dışında, adada öğretmen eşi ile birlikte şimdi kendi otellerini açmışlar. İnşaat konusunda yıllardır biriken tecrübesi otelin her yanında kendini gösteriyor. Tertemiz, sağlam, kaliteli bir yapı çıkarmış ortaya.

Otelin odalarının hemen hemen hepsi gayet iyi bir şekilde deniz görüyor. Mavi-beyaz tonlarında döşenmiş odaların aydınlık ve ferah hali içinizi açıyor. Odalarda kullanılan yataklar en iyi kalitede seçilmiş. 

Terasın tüm kasabaya hakim manzarası gerçekten çok etkileyici. Burası hem kahvaltıda hem yaz akşamlarında çok keyifli bir oturma alanı. 

Otelin bir diğer öne çıkan yanı, bahçede her oda için arabasını park edecek özel bir park alanının bulunması. Ada merkezinde az bulunur bir durum bu. Ve Rum mahallesinin trafiğe açık caddesi üzerinde olduğu için denize gelip giderken de arabanızı rahatlıkla kullanabileceksiniz.

2021 iki kişilik oda fiyatları 700-1000 TL. arasında değişiyor. 

"Teras Otel" 2502 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi