Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiSaklıbahçe Otel

Harita (enlem, boylam)39.816111, 26.073732
Bir adada tatil yapmanın en güzel yanı sabah denizi görerek uyanmak, denizi seyrederek kahvaltı etmek olmalı... İşte Saklıbahçe size tüm bunları yaşatacak bir otel.

2010 yılında açılan Saklıbahçe Otel, denize sıfır, yeşil ve mavinin içiçe olduğu bir yer. Otel, adalı bir aile tarafından işletiliyor. Otelin denize kadar uzanan geniş bağları ve bahçesi bulunuyor. Bahçedeki yaşlı dut ağacının gölgesinde sizi hamaklar bekliyor.

Sabahları bahçeden toplanan taptaze sebzelerle hazırlanan zengin açık büfe kahvaltınızı, denizi ve karşı kıyıdaki Kazdağları'nı seyrederek yapmak çok keyifli. Bu keyifli kahvaltıya dışarıdan katılmak da mümkün, önceden rezervasyon için aramanız yeterli.

Saklıbahçe'nin üzüm bağlarının arasından geçip otele ait özel plaja iniyorsunuz. Şezlong ve şemsiyelerin bulunduğu plajda denizin ve güneşin keyfini bol bol çıkaracaksınız. Muhtemelen gün boyunca plajdan ve bahçeden ayrılmak istemeyeceğiniz için plajda ve bahçede yemek ve içecek servisi de veriyorlar. Öğlen ve akşam yemeklerini otelde yemek de mümkün.

"Saklıbahçe Otel" 160857 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi