Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiSakin Bozcaada

Harita (enlem, boylam)39.836422, 26.068399
Sakin Bozcaada, şüphesiz adanın en özel konaklama yerlerinden biri. Rum Mahallesinin ortasında, geniş bahçesi, yanı başında küçük bir şapeli olan, üstelik merkeze bu kadar yakın olup bu kadar sakin bir ortam sunabilen fazla mekan yok adada... Adanın başarılı mimarlarından birinin tasarımı olan Rum evi projesi, uzun yıllardır adada yaşayan Sibel Hanım'ın dokunuşları ile büyülü bir ortama dönüşmüş.

Üç katlı ada evinin her katında bir odaya yer verilmiş. Odalarda sade bir şıklık, konforlu bir ortam, aydınlık ve ferah bir atmosfer bekliyor sizi. Bahçe katındaki odanın kendine özel bir taş bahçesi bulunuyor. Buraya girişi bahçe kapısından da yapabiliyorsunuz.

Sakin Bozcaada'nın en çok tadını çıkaracaklar, birlikte tatile çıkmış arkadaş grupları, aileler olacak. Sadece 3 odası olduğu için konukevini kolayca grubunuza özel hale getirebilirsiniz. Huzurlu ortamıyla dinlenme amaçlı ya da özel bir çalışmanızı (yazmak gibi) gerçekleştirmek için de çok uygun bir yer.

Kahvaltılar her sabah özenle hazırlanıyor Sakin'de. Sibel Hanım'ın bağ ve bahçesinden gelen ürünlerle, ev yapımı reçeller ile hem ev ortamı sıcaklığı, hem de kaliteli ve özel bir mekandan bekleyebileceğiniz bir sunum bekliyor sizi.

 
"Sakin Bozcaada" 29078 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi