Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiPin Ada Lavantalı Ev

Harita (enlem, boylam)39.817232, 26.036331
NOT:  Lavantalı Ev, 30 Aralık-04 Ocak tarihleri arasında yılbaşına özel fiyatla, 3 veya 4 gecelik kısa konaklamaya müsaittir.

Adaya özgü tipik bir bağ evi olan Lavantalı Ev, Karadut Mevkii'nde, bağlar arasında 6.5 dönüm üzerinde kurulu, bağı, zeytinleri, lavantaları, meyve ağaçları olan tam bir ada evi. Panoraması çok geniş, gün batımı ve Gökçeada/Semadirek manzaraları çok hoş. 

Bu sezon pandemi nedeniyle 14 ve 28 günlük devre sistemi üzerinden hizmet veriyor PinAda Lavantalı Ev. Kısa dönem konaklamalara üzülerek karşılık veremiyorlar.

Ancak 7-10 gün gibi izinleri olan misafirler, 14 günlük devreden yararlanabiliyorlar. Devre bozulduğunda günlük sisteme dönüldüğünden 7 gün ve üzeri konaklamalar devre fiyatıyla aynı oluyor.

Fotoğraflarda görülen, içlerinde özel banyoları bulunan 2 yatak odası, salon, açık mutfak, giriş ve bahçe verandalarından oluşan Ana Kat, Misafir Dairesi olarak en fazla 4 kişi olacak şekilde bir aile ya da arkadaş grubunu ağırlamak üzere hazırlanmış.
Bir devrede sadece tek bir misafir grubu kabul ediliyor. İki devre arasında, havalandırma ve dezenfeksiyon işlemleri için daire 48 saat boş bırakılıyor. O yüzden devreler 14 ve 28 gün şeklinde. Bağımsız girişli daire tamamıyla size ait oluyor.

Ev sahibi, bağımsız girişi olan alt katta yaşıyor. Herhangi bir ihtiyacınız olduğunda yardım için hazır. 6 dönüm bahçe ortak alan olarak kullanılıyor. Personel temasını ortadan kaldırmak için buzdolabı, kahvaltı malzemeleri ile dolu sizi bekliyor.

Lavantalı Ev 'de özgürsünüz, kolunuza sepetinizi takıp bağın üzümlerini, bahçenin zeytinlerini, lavantalarını toplayabilirsiniz. Muhteşem gün batımları için de en doğru noktadasınız...

"Pin Ada Lavantalı Ev" 7073 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi