Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiPetra Ada Otel

Harita (enlem, boylam)39.834568, 26.069826
Adanın daracık, sakin sokaklarından birinde, yepyeni bir cumbalı otel Petra Ada. Çıkmaz sokağın sonunda karşınıza çıkan taş binası ve turuncu rengi ile süpriz etkisi yaratıyor. Arkasındaki geniş, çiçeklerle döşeli taş bahçesini görünce daha da şaşırıyorsunuz. Otel, hem çok merkezi hem kuytuda olmanın keyfini doya doya yaşatıyor. 

2021 yılında açılan Petra Ada'da odalar keyifle döşenmiş, her birinde farklı detaylara yer verilmiş. Otelin yaratıcısı Tuğçe Hanım tasarıma ve zarif detaylara meraklı bir insan. İspanya'dan getirdiği özel seçki seramiklerle her bir odayı ve her bir banyoyu şahsına münhasır hale getirmiş. Balayı suit odaları bembeyaz tülleri, konforlu oturma köşeleri ile romantik çiftleri mutlu edecek. Otelde ekonomik odalardan delüks suit odalara kadar farklı seçenekleriniz bulunuyor. Bir parantez: çocuklu aileler için odalara park yatak koyulabiliyor sadece.

Sabahları bahçedeki serpme kahvaltıda her gün çeşit çeşit el açması börekler, peynirler, reçeller sunuluyor, sıcak sıcak çıkardıkları pişiler de cabası! 

Oda fiyatları, 2022 yılında, iki kişi kahvaltı dahil 900 liradan başlıyor.

"Petra Ada Otel" 2315 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi