Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiPatiska Karadut Bağ Evi

Harita (enlem, boylam)39.817314, 26.038916
Oya Hanım uzun yıllardır misafir gibi ağırlıyor ona gelenleri, onlara özene bezene kahvaltılar hazırlıyor, hızını alamayıp yemekler pişiriyor...İşini severek yapan birinin enerjisi hiç boşa gitmiyor. Patiska, şimdi sosyal medyada binlerce takipçisi olan bir fenomen.

Patiska 9. yılında adanın en güzel noktalarından birine kurulu Karadut Bağevi'ne taşındı. Burası 56 dönüm üzerine kurulu taş evler, buğday tarlaları, zeytinlikler ve bağlardan oluşuyor. Odalar bağımsız girişli, tek katlı taş binalar içinde yer alıyor. Hepsinin önünde verandaları bulunuyor.

Patiska'nın kahvaltısı çok meşhur, o yüzden geniş bahçesinde her sabah adeta bir kahvaltı şenliği yaşanıyor. Mutfakta kullanılan tüm sebzeler kendi bahçelerinde yetişiyor. Reçellerin hepsi kendi üretimleri. Zeytin ve zeytinyağı kendi hasatları. Kahvaltı sabah 9'dan öğleden sonra 2'ye kadar devam ediyor. Dışarıdan katılacakların önceden rezervasyon yapmaları gerekiyor.

Patiska'da günbatımı manzarası o kadar etkileyici ki bu saatlere eşlik edecek şarap ve peynir tabağından oluşan bir günbatımı menüsü de yapmışlar. Anlayacağınız konaklama fırsatı bulamayanlar da Patiska'nın keyfini bol bol çıkarabilecek...

Oda fiyatları kişi sayısına göre 400-640 TL arasında değişiyor.
"Patiska Karadut Bağ Evi" 113277 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi