Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiNisos Evleri

Harita (enlem, boylam)39.826527, 26.034443
Köseoğlu Ailesi 25 yıldır adayla iç içe olan İstanbullu bir aile. Son beş senelerini de emekli olduktan sonra sürekli olarak Bozcaada’da geçiriyor, sürdürülebilir yaşam ve eko turizm üzerine çalışmalar yapıyorlar.  Adanın iki farklı noktasına, çocukları için büyük bir zevkle yaptırdıkları bağ evlerini konaklama için açmaları ne büyük şans. 
Evlerin dekorasyonunu sanatçı anne Linda üstlenmiş, ince zevki sayesinde insana iyi gelen, kendinizi huzurlu hissedeceğiniz ruhu olan mekanlar yaratmış. Evler 4 kişinin en güzel şekilde yaşamlarını sürdürebilmelerine imkan verecek şekilde tasarlanmış.

PAPAZBAHÇE Priest House ( 1-6. fotoğraflar)

Burası adanın tam ortasında, 4 dönüm bağ içinde eski yıkıntılardan yaratılmış tipik bir taş Rum Evi. İçerisinde 2 yatak odası ve açık mutfaklı bir oturma odası bulunuyor. Odalarda 1 çift kişilik yatak ve kendi banyoları bulunuyor. Odalar müstakil şekilde yani kapıları doğrudan terasa açılıyor.  Mutfakta bulaşık makinası dahil her türlü eşya bulunuyor. Evin yararlanabileceğiniz bir sebze bahçesi de var. Evde 4 kişi kalabiliyor.

HABBELE  Old Stone Well Vineyard (7-11. fotoğraflar)

Adanın en güzel denizi ve kumsalının bulunduğu Habbele plajına yürüme mesafesinde orman kenarındaki yeşil panjurlu ev herkese burada yaşamalıyım dedirtiyor. 30 dönüm üzüm bağları,lavanta bahçesi ve orman  bulunan bir alan içerisinde, adaya özgü doğal taşlardan yapılmış olan ev de 2 yatak odası, iki banyo salon ve mutfak bulunmakta. Linda hanım bu evde de sanatçılığını göstermiş ve ortaya insana huzur veren bir mekan ortaya çıkmış. 

"Nisos Evleri" 10429 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi