Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiMy Dream

Harita (enlem, boylam)39.831108, 26.058003
2022'ye yeni işletmecileri, yeni ismi ve görünüşü ile merhaba dedi My Dream. Oteller bölgesinde, hemen cadde üzerindeki köşe konumu ve önünde duran maskot, sarı vosvos arabası ile kolayca dikkatinizi çekecek.

Antalya'da yaşayan ve yoğun bir iş tempoları olan Hatice ve Savaş, uzun yıllardır tatil için adaya gelirlermiş. Emekli olduklarında adada küçük bir otel açıp, her akşam rakısını içmeyi hayal edermiş Savaş.  Bu sene onların erken emekli olup, heyecanla hayallerini gerçekleştirdikleri sene olmuş. 11 odalı bir oteli işletmek eski işleri ile karşılaştırdıklarında onlar için öyle kolay ki, keyfini çıkararak ağırlıyorlar sizi. Bir zamanlar onlar da sizin gibi adaya tatile geldikleri için , konaklamanızdan keyif almanız için ellerinden geleni yapıyorlar. 

Otelin odaları 2 ve 3 kişilik düzenlenmiş. Mitolojiden isim verdikleri her odada farklı renkler kullanılmış. İsmini verdikleri mitoloji karakterlerini tanıtan bir yazı da koymuşlar her odaya.  Odalarda çay-kahve köşesinin olması tatlı bir detay. Bu arada Hatice Hanım temizlik konusunda çok titiz, odaları ince ince kontrol ediyor her seferinde. Girişin altındaki 3 odası ekonomik oda olarak daha uygun fiyat veriliyor.

My Dream'ın çimle kaplı bahçesi her sabah şık ve zengin kahvaltı sofraları için hazırlanıyor. Bahçede camla kaplı bölüme hazırlanan açık büfede börek ve kekler dışında filtre kahve, limonata, meyve suları, bitki çayları ile zengin bir sunum yapılıyor.

Ada merkezinden 1 km uzaklıkta olan otelin arabayla ulaşımı çok kolay, hemen önünde park yeri de bulunuyor. 

Oda fiyatları, iki kişi kahvaltı dahil, 2022 yılında 1.000 TL civarında. 

"My Dream" 1767 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi