Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiKipos Bağevi

Harita (enlem, boylam)39.832426, 26.051737
Kipos, Yunanca bahçe anlamına geliyor. Adını Epikür’ün mutluluk bahçesi’nden alan Kipos; yemyeşil bahçesiyle, ağaçlarıyla, rüzgarıyla Bozcaada ziyaretçilerine aradıkları keyfi, huzuru ve mutluluğu bulmalarını amaçlayan yepyeni bir konukevi.

Kipos, iki bağ evinin yeniden düzenlenmesi ile ortaya çıkmış bir mekan. 2005 yılından beri ada ile bağı olan Emrah, geçen sene ziraat mühendisi olarak geri dönmüş çok sevdiği adaya. Hem kendine hem misafirlere bir yaşam alanı olmuş Kipos.

Odalardan üç tanesi 3 kişilik, otel odası standardında düzenlenmiş. Sadece biri 1+1 apart şeklinde. Burada 4-5 kişi kalabiliyor. Yüksek tavanlı oturma bölümünde asma kata konulmuş yatağı çok keyifli görünüyor. Apartta açık bir mutfak, açılabilir bir kanepenin bulunduğu oturma bölümü ve banyoya bir kapıdan giriliyor. Diğer kapıdan içinde banyosu olan yatak odasına giriliyor. Çocuklu aileler için gayet ideal bir bölüm.

Her odanın kendine ait bir pergolesi bulunuyor bahçede. En sıcak havada bile serin serin oturabileceğiniz havadar bir konumu var Kipos'un. Mutfakta Emrah'ın annesi yardım ediyor. Kendi bahçelerinden gelen ürünler dışında anne poğaçası, kekleri ile lezzetli serpme bir kahvaltı bekliyor sizi her sabah. Beş çayı da konaklamaya dahil.

"Kipos Bağevi" 8780 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi