Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiKaikias Otel

Harita (enlem, boylam)39.836554, 26.070223
Kaikias Otel, adada yaşayan bir mimar çift tarafından 2001 yılında açılmış. Otelin mimarisi ve dekorasyonu her detayıyla profesyonel ellerden çıktığını hissettiriyor.

Kale arkasında yer alan otel, denize sadece 14 m. mesafede. Kahvaltılar açık büfe olarak hemen önündeki tek katlı taş bina veriliyor. Her sabah taze taze hazırlanan poğaçalar, kekler ve krepler insanın iştahını açıyor. 

Otel,11 double, 5 junior suit, 4 vip oda ile toplam 48 kişilik kapasiteye sahip. Dekorasyonda yerel Rum mobilyaları ve onların imitasyonları kullanılmış. Yataklarda kullanılan tül cibinlikler odaları büyülü bir havaya büründürmüş.

Kaikias Otel, 2010 yılında denize sıfır konumda iki suit odasını 'Yalı' adıyla hizmete açtı. Eski taş bir binanın restore edilmesi ile ortaya çıkan mekan, denize karşı konumu ve yalın dekorasyonu ile dikkat çekiyor.

Otelin önünde bulunan dışarıya da açık beach-kafesinden misafirler yararlanabiliyor. Ayrıca Beydilli çiftininin ikizlerinden Ege bu sene barista eğitimi alarak burada iyi kahveler yapmaya başladı.

Bütün yıl açık olan, adanın bu en çekici otellerinden birinde kalmak için önceden rezervasyon yapmayı ihmal etmeyin...


"Kaikias Otel" 184089 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi