Bozcaada » NEREDE KALINIR » Çiftlik/Bağ Pansiyon » Fitoz Pansiyon ::
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri  • Fiyat KategorisiFitoz Pansiyon

  • İletişim
    • Yetkili: Yıldız IMIRGI
    • Telefon: 0546 697 01 15, 0286 697 01 15
    • Adres: Alaybey Mah. Kumkuyu Mevkii, Küme Evleri No: 10
Harita (enlem, boylam)39.830276, 26.060106
Yıllar önce adada yaşamış ve her fırsatta adayı ziyaret eden Imırgı Ailesi, 2015 yılında devraldıkları Fitoz Pansiyonu yeni bir ruh ve dokunuşla hizmete açıyorlar. Yıldız Hanım uzun yıllar Antalya'da otelcilik yapmış ve sonunda her turizmcinin hayali olan kendi mekanına kavuşmuş. Ve bu hevesle öyle özene bezene hazırlamış ki pansiyon odalarını neredeyse bir otel odasına dönüşmüşler.

Pansiyon geniş bir bahçe üzerine kurulu. Geniş çardağı, çim alanı, rahat koltukları ile keyif yapacak alanları çok. Odalardan üçü müstakil girişli ve kapı önlerinde kendilerine ait oturma bölümleri bulunuyor. Diğer odalar ikinci katta yer alıyor. Odalardan bazıları 3 kişilik ve hepsinin banyoları çok bakımlı.

Kışın da orada yaşayan ailenin kuzuları, keçileri, tavukları ve kedileri de var bahçede. Bu ortam küçük çocukları ve bazı büyükleri çok sevindirecek. Bu arada tesiste 10 yaşına kadar çocuklardan ücret alınmıyor, 10 yaş üstü %50 indirimli.

Fitoz Pansiyon, merkez dışında ama merkeze en yakın konaklama yerlerinden biri. Bir tepe üzerine kurulu Hükümet Konağı'nın hemen yakınında, iskeleye 1 km. uzaklıkta yer alıyor.


"Fitoz Pansiyon" 8713 defa görüntülenmiştir