Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiDeniz Bahçe Otel

Harita (enlem, boylam)39.816111, 26.073732
Bir adada tatil yapmanın en güzel yanı sabah denizi görerek uyanmak, denizi seyrederek kahvaltı etmek olmalı... İşte Deniz Bahçe size tüm bunları yaşatacak bir otel.

2010 yılında açılan Otel, denize sıfır, yeşil ve mavinin iç içe olduğu bir yer. Otel, adalı bir aile tarafından işletiliyor. Otelin denize kadar uzanan geniş bağları ve bahçesi bulunuyor. Bahçedeki yaşlı dut ağacının gölgesinde sizi hamaklar bekliyor. 2019'da otel baştan sona yeniden restore edildi. Minimalist tarzda hazırlanan odaların temizliği ve manzaraları dikkat çekiyor.

Sabahları bahçeden toplanan taptaze sebzelerle hazırlanan zengin açık büfe kahvaltınızı, denizi ve karşı kıyıdaki Kazdağları'nı seyrederek yapmak çok keyifli. Bu keyifli kahvaltıya dışarıdan katılmak da mümkün, önceden rezervasyon için aramanız yeterli.

Deniz Bahçe'nin üzüm bağlarının arasından geçip otele ait özel plaja iniyorsunuz. Şezlong ve şemsiyelerin bulunduğu plajda denizin ve güneşin keyfini bol bol çıkaracaksınız. Muhtemelen gün boyunca plajdan ve bahçeden ayrılmak istemeyeceğiniz için plajda ve bahçede yemek ve içecek servisi de veriyorlar. Öğlen ve akşam yemeklerini otelde yemek de mümkün.

"Deniz Bahçe Otel" 179996 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi