Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiCasia Bozcaada

Harita (enlem, boylam)39.836768, 26.068120

Rum mahallesinin en üst  ve tenha sokağında bu sene yeni açıldı Casia. Latince lavanta anlamına gelen isim, morun tonları ile yansımış otele... Şiar, hem lise hem üniversitede turizm okumuş. Üstelik üniversiteyi bir zamanlar adada bulunan turizm bölümünde tamamlamış. Bir süre kurumsal hayata girdikten sonra, bu sene kendi yerini işletmeye karar vermiş. Tecrübeli ve samimi yaklaşımı ile çok da yakışıyor işine...

Otelin 2021'de açılan yeni binası kendini her detayda belli ediyor. Yataklar, çarşaflar, havlular, banyolar daha el değmemiş mis gibi. Çift kişilik yatakları king size ve yastık menüsü imkanı da var. Odalarda bavul koyma sephası ve bir sürü askılık olması da ne iyi bir fikir.

Serpme kahvaltılar otelin bitişiğindeki kafe bölümünde veriliyor. Rum mahallesi otellerinin çok azında mevcut böyle bir bahçe. Burası akşamları da takılabileceğiniz bir alan.

Otel büyük otoparka çok yakın, denize gidip gelirken kolaylık yaratacak bir durum. Restore edilen yeldeğirmenleri de yürüyerek buradan çok yakın. 

2021 iki kişilik oda fiyatları 520 TL'den başlıyor. 

"Casia Bozcaada" 1481 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi