Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiCasa Mini

Harita (enlem, boylam)39.837270, 26.029421
Sulubahçe'de 70'li yıllarda yapılan ünlü 7 evlerden biri İsman Ailesi'ninmiş. Mimar Bora Altay İsman ve ailesi, Güzel Sanatlar mezunu diğer arkadaşlarıyla birlikte burada ütopik denilebilecek günler geçirmişler. Elektrik, su ve yolun olmadığı bir noktada, denize sıfır evlerinde unutulmaz anıları var. Misafir ağırlamak o günlerden kalma bir gelenek  onlar için. Adanın en bakir, en bereketli olduğu yıllarla ilgili anıları bizzat onlardan dinlemek, ayrı bir keyif katacak tatilinize...

Casa Mini, Bora İsman'ın Çayır'da 17 yıl önce tasarladığı ikinci evleri. İki katlı, iç avlulu ev, adanın dikkat çekici evlerinden biri sayılmış. Kızları Simge Hanım emekli olduktan sonra aile evlerinin 4 odasını ve bahçedeki taş damı konaklamaya açmış. Bağlar arasında, ağaçlarla çevrili, denize karşı kurulu evin geniş bir bahçesi ve bir çok oturma alanı bulunuyor. Adanın huzurunu hissetmek böyle yerlerde konakladığınızda çok daha kolay oluyor.

Casa Mini ismi, köpekleri Mimi'den esinlenilmiş. Burası köpeklerle dost bir işletme. Havlamayan ve Mini ile uyumlu köpekler Casa Mini'de kalabiliyorlar.

Akvaryum Koyu'na bakan muhteşem deniz manzaralı evleri ise 4 odalı, full eşyalı ve müstakil olarak kiralanıyor. 
"Casa Mini" 4580 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi