Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiBozcaada Biz Evleri

Harita (enlem, boylam)39.834955, 26.068657

Ligor'un Evi, Gülibrişim ve Büyük Ev restore edilerek konaklamaya açılan eski Rum evleri. Evler ada merkezinde Rum mahallesinde yer alıyorlar.

Tatile çıkıpta kendini evinde gibi hissetmek isteyenler için Bozcaada Biz evleri ideal konaklama yerleri. Üstelik bir süreliğine kendinizi mahalleden biri gibi hissetmenizi sağlayacak kadar ada yaşamının içinde...

Evlerin içinde gerekli olabilecek her detay düşünülmüş. Pratik çözümlerle, küçüklüğüyle ünlü Rum evlerine fonksiyonellik kazandırılmış.

Büyük Ev, 2 odası ile Bozcaada Biz evlerinin en büyüğü. İki katlı bir evin üst katı ve yarı açık terasında oluşuyor. Evde 4 kişi konaklayabiliyor. Evin teras manzarası etkileyici. Terasta ufak bir mutfak ve barbekü de bulunuyor.
Ligor’un Evi 4+(2) kişinin kalabileceği büyüklükte. Ligor zamanında bir şarap fabrikasının baş ustasıymış. Ev şimdi taş bahçesiyle keyifli bir yaşam alanı.
Gülibrişim ise eski bir Rum damından yenilenmiş ve sadece 2 kişinin kalabileceği şekilde düzenlenmiş. Minik bahçesinin tam ortasında yükselen güzel kokulu gülibrişim ağacı eve ismini vermiş.

Not: Bu sezon ozon makinası ile her misafir çıkışında evler baştan aşağı dezenfekte ediliyor.


"Bozcaada Biz Evleri" 192718 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi