Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiAmaranda Adaevi

Harita (enlem, boylam)39.834642, 26.069038
Rum Mahallesinde, kilisenin olduğu caddede yürürken mutlaka dikkatinizi çekecek şirin bir ada evi burası. Sahipleri İstanbul'dan adaya yerleşmiş genç bir çift. Keyifli ada hayatlarını sürdürmek için evlerinin 5 odasını birbirinden farklı dekore ederek bir konukevi haline getirmişler.

Evin yanındaki Ege adalarına yakışır şekilde bembeyaz boyanmış, dar çıkmaz sokağa girdiğinizde kendinizi farklı bir yerde hissedeceksiniz. Burası aslında bir sokak sayılmaz, Amaranda'nın özel bölgesi gibi. 2 odanın girişleri buradan yapılıyor. Önlerine masalar sandalyeler konulmuş. Yine çıkmaz sokağa açılan bahçe kapısından girince, büyük bir ağacın gölgesine kurulmuş bir taş bahçe karşılıyor sizi. Şaşırıyorsunuz, bitişik ada evlerinin arasında böyle bahçeler bulmak çok mümkün değil çünkü. Günün her saati gölgelik bahçe, yaz sıcağında kurtarılmış bölgeniz olacak.

Ana binanın çatı katında önünde manzaralı terası olan bir oda bulunuyor. 2. katında kerevetli bir oda ve 3 kişilik bir oda bulunuyor. Bu oda bir çift ve bir tek yataktan oluşuyor.

"Amaranda Adaevi" 40194 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi