Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat KategorisiAdadayız by Yavuz

Harita (enlem, boylam)39.831116, 26.058475
Adadayız by Yavuz, ikisi de adalı Güliz ve Serkan çifti tarafından 2018'de açılan bir otel. Güliz, ailesine ait Gümüş Otel'de yıllarca emek vermiş, otelciliği çok iyi bilen biri. Serkan ise yıllarca adanın ünlü barı Salhane'yi işletmiş. İkisi de adayı çok seviyor ve hayatlarına çocukları ile burada devam etmeye kararlılar.

Otel, merkezden Ayazma yoluna doğru ilerlediğinizde mavi binası ve geniş çim bahçesi ile dikkatinizi çekecek. Odalarının hepsi 2 kişilik olarak düzenlenmiş. Duruma göre ek yatak konulabiliyor. 

Güliz yılların tecrübesi ile kahvaltıda çok iddalı. Her sabah taze taze pişirdiği pişisi kendine özel bir tarif. Reçeller yine kendi yapımı. Kahvaltıda sunulan sebzeler kendi bostanlarından, zeytin- zeytinyağı yine ailenin bahçelerinden.  

Otelin bahçesinde bir bölüm küçük çocuklar için oyun parkı olarak düzenlenmiş. Trombolin, salıncak ve çeşitli oyuncakları ile bu park, çocuklu aileler için bir nimet gibi...

Arabanızı hemen otelin önüne park edebileceğiniz bir alanı ve geniş bahçesinde gün boyunca keyif yapabileceğiniz oturma köşeleri olması bir ada oteli için konforlu durumlar, bu fırsatı kaçırmayın ...

2021 iki kişilik oda fiyatı 600 TL., single 500 TL.


"Adadayız by Yavuz" 9910 defa görüntülenmiştir
Nasıl bir yerde kalmak istersiniz?
  • Konaklama Yeri


  • Fiyat Kategorisi